«Техникалық физика және жылуэнергетика» кафедрасы оқытушыларының біліктілігін арттыру

2024-01-30 | Жаңалықтар

Кадрларды даярлаудың бірінші кезектегі міндеті – ЖОО түлектерінің еңбек нарығындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру.  Университет оқытушылары мен тәжірибелі мамандардың бірлескен жұмысы бұл мәселені шешудің кешенді тәсілі болып табылады, сондықтан қазіргі уақытта практикалық дайындық деңгейін арттыру мақсатында «Техникалық физика және жылуэнергетика» кафедрасының оқытушылары «Теплокоммунэнерго» мемлекеттік кәсіпорнында біліктілігін арттырудан өтуде. Университет бұл кәсіпорынмен ұзақ жылдар бойы ынтымақтасады, белгілі нәтижелер бар, дуалды оқыту белсенді түрде енгізілуде, өндірістік тәжірибеге кәсіпорынның жетекші мамандары жетекшілік етеді.