БОС ОРЫНДАР ЖӘРМЕҢКЕСІ

2024-04-23 | Жаңалықтар

Құрметті студенттер!

2024 жылғы 25 сәуірде сағат 10:00-де Шәкәрім университетінде өтетін жыл сайынғы "Бос орындар жәрмеңкесі-2024" іс-шарасы өтеді.

Өтетін орны: Глинки көшесі 20а, "Үш Анық"залы

Іс-шараның мақсаты:

* Еңбек нарығының Кадрлық қажеттіліктерін анықтау, түлектерді жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу үшін жұмыс берушілермен және әлеуметтік әріптестермен байланыс орнату.

* Жас мамандарды даярлауда университет пен жұмыс берушілер арасында кері байланыс орнату және кеңейту.

* Жұмыс берушілерге түлектердің арасынан олардың талаптарына сәйкес үміткерлерді іріктеу мүмкіндігін беру.

Бос орындар жәрмеңкесіне экономиканың түрлі салаларын ұсынатын 20-дан астам ірі Қазақстандық компаниялар қатысады, оның ішінде:

"Семей Инжиниринг" АҚ, "Шығыс Қазақстан ұн тарту-құрама жем комбинаты" АҚ, "iMAS group" ЖШС, "ГидроСтройМонтаж" ЖШС, "Семстройпроект "ЖІИ" ЖШС, "GEOID" ЖШС және тағы басқалар.

Жетекші компаниялардың бірінде мансапты бастаудың бірегей мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!